Митрополит Андрей Шептицький

Побачила світ книжка про меценатську діяльність Митрополита Андрея

До 155-літнього ювілею від дня народження праведного митрополита Андрея Шептицького у видавництві «Місіонер» побачила світ книжка «Кир Андрей – місія доброго самарянина».

Її автори – група дослідників спадщини митрополита Андрея – розповідають про соціально-харитативну та меценатську працю Мойсея українського народу.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

В одному із своїх послань Андрей Шептицький закликав: «Причиною наших невдач і усіх язв нашого церковного й національного життя є те, що християнство, вчення Євангелія замало відносимо до себе і замало передаємо його як святість душі… Євангеліє це дорога до неба, це життя без плями, без закидів, без пороків, це життя чисте, невинне, святе, в якому смертна людина зривається до того, щоб суперничати з небесними ангелами. Життя по Євангелію це надприродне життя Божої благодати, це життя Божої любові й жертви для Бога, або одним словом: це життя, в якому людина шукає і змагає до святости» (Андрей Шептицький, послання «Про виховання») .

Кир Андрей - місія доброго самарянина

У книжці представлений чудовий приклад праці та жертви для добра нашого народу. До групи авторів увійшли: о. Полікарп Марцелюк, о. д-р Августин Баб’як, д-р Оксана Пасіцька, Ольга Михайлюк.

Читати також:  Політичне богослов’я Шептицького – новий проект УКУ про служіння і сучасність Митрополита

Книжка для широкого кола читачів, які цікавляться історією життя та діяльності Андрея Шептицького.

Додати свій коментар