Свічка. молитва

Молитва за грішників і терплячих

Всемогучий, безсмертний Боже, Отче Господа нашого Ісуса Христа, Ти страшний в гніві Твоїм, але безконечно добрий в милосерді Твоїм. Ти зсилаєш на наш грішний людський рід тяжкі досвіди й тяжкі терпіння То й на наш нарід зіслав такі терпіння, що їх не знали наші батьки.

Сотки тисяч людей прямо гинуть голодовою смертю і зносять найстрашніші, найболючіші переслідування від тих, що себе самі безбожниками сміють називати зо страшною зневагою Пресвятого Твого Імені. А й усіх людей досвідчаєш тяжкою не раз бідою.

Ми усі мусимо гірко трудитися, щоб здобути насущний хліб. Надіємося й віримо, що тяжкі ті досвіди Ти зіслав на людський рід, як досвід, а не як кару. Грішних синів Своїх Ти від Себе не відтручуєш, не відвертаєш Свого Пресвятого Лиця від їх долі, бо не хочеш смерти грішника, а його навернення і спасіння.

Тому надіємося, що всі терпіння, що їх приходиться нам у житті зносити, приходять з милосердної Твоєї волі, і є нам дані для нашого добра. Ми віримо й надіємося, що покаянням, щирою молитвою й щирим приниманням Найсвятіших Тайн Св. Католицької Віри можемо заслужити на те, що скоротиш час досвіду й терпінь, що милосердним оком поглянеш на синів Своїх, що даш їм витривати з благодаттю в злиднях теперішнього життя і всемогучою Твоєю волею положиш край нашим терпінням. Через Кров Твого Сина бажаємо Тобі задосить учинити за всі гріхи наші й за гріхи наших батьків і братів. Тобі жертвуємо через руки наших священиків Безкровну Жертву Пресвятої Євхаристії, що є повторенням і відновленням хресної смерти Твого Сина й Бога, Спасителя нашого – Ісуса Христа.

Читати також:  Молитва митрополита Андрея Шептицького на Різдво Христове

Прийми цю Жертву задосить учинення за всі гріхи людей, прийми наші благальні прохання о милосердя й ту святу благодать. Умилосердися над всіми тими, що терплять, дай їм гірку долю терпеливо зносити і через терпеливість заслужити на пільгу в терпіннях і перемогу у тому смертному житті та на блаженство вічности. Амінь.

Додати свій коментар